Marka Yazılım & Web Tasarım Hizmetleri
  • marka yazılım hizmetleri
  • marka yazılım hizmetleri

PROFESYONEL EKİP

Ekibimiz günün her saatinde iş başındadır.

GÜVENİLİR HİZMET POLİTİKASI

Gizliliğiniz ve güvenliğiniz, bizim için çok önemlidir.

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Deneyimli ekibimiz,sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarımı, Dinamik Yazılım (Web), Seo Optimizyonu, Logo Tasarımı, Mobil Site ve Hosting Hizmeti Sağlamaktayız.

marka yazılım ve internet hizmetleri

RESPONSİVE WEB TASARIM

Web sitenizin tasarımı tüm mobil cihaz ekran ebatlarına göre otomatik optimize edecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ziyaretçilerinize kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sunacaktır

Devamını Oku

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal Web Yazılım ile firmanızın kimliğini yansıtan,firmanıza değer kazandıracak özgün tasarımlı hedefe yönelik web sayfaları tasarlıyoruz.

Devamını Oku

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

İlerleyen süreçlerde sitenizde güncelleme yapmanız veya içerik girmeniz gerekebilir. Kapsamlı yönetim paneli ile işlemlerinizi bir web mastere ihtiyacınız olmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Oku

142

MUTLU MÜŞTERİ

154

YAZILIM

5

BAYİ

6

YILLIK TECRÜBE

Web Site Alt yapısı ve Ortak Özellikler

Hizmet kapsamımız ve Web sitenizin işlevselliği hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz genel özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Extra özellik tanımlamaları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

marka yazılım ve internet hizmetleri

Yönetim Paneli

Anlaşılması ve kullanılması kolay, gereksiz ayrıntılardan uzak ve tamamen güvenli yönetim paneli ile yazılım bilginiz olmasa bile kimseye ihtiyaç duymadan web sitenizi rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Geliştirilebilir Menü

Menü oluştururken herhangi bir sınır yoktur. Menüye istediğiniz kadar sekme ve sayfa ekleyebilir, istediğiniz kadar içerik oluşturabilirsiniz.

7/24 Destek

İnternet sitenizi teslim edildikten sonra size güle güle demiyoruz , daimi destek sağlıyoruz. Ticket sistemiz ile tüm destek talepleriniz mesai saatleri içerisinde yanıtlanmaktadır.

Tarayıcı Dostu

İnternet sitenizin kod yapısı tüm web tarayıcılarda sorunsuz şekilde optimize edilerek olası uygunsuzlukları minimize edilir. Tüm tarayıcılarda uyumlu ve sorunsuz olarak çalışır.

Gelişmiş Seo

İç SEO hizmeti kampanyamız dahilinde ücret alınmadan sizlere sunulmaktadır. Sitenizin tüm alt yapısı gelişmiş SEO idaresi araçları ile donatılmıştır. Arama motorlarında kaybolmazsınız.

Mobil Uyumlu Tasarım

İnternet sitenizin tasarımı tüm mobil ekran ebatlarına göre otomatik optimize edecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ziyaretçilerinize kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz sunacaktır.

Sınırsız İçerik

İnternet sitenizde sınır tanımadan dilediğiniz kadar sayfa ve kategori oluşturabilir, çeşitli içerikler ekleyebilirsiniz. Hosting paketinizin dolması halinde ek hizmet satın alabilirsiniz.

Web Hosting

Tüm web yazılım paketlerimizde sitenizin internet'te yayınlanması için gerekli olan alan (Web hosting) kampanyamız dahilinde 1 sene olarak ücret alınmadan sunulmaktadır.

Yeni Ürünler Profesyonel Web Paketleri

Her sektörden, birbirinden özel ve ekonomik web paketlerimizden, size uygun olanı seçin. FİYATLARA DOMAIN ve HOSTING DAHİLDİR.

Son Eklenen Çalışmalar

Sosyal Medya

Sosyal Medya Üzerinden Kampanyalarımızı Takip Edebilirsiniz.