Hakkımızda - Marka Yazılım

HAKKIMIZDA BIZ KIMIZ?

MARKA YAZILIM, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır.

4 Dikeyde Uzmanlaştık !

Bünyemizde 4 ana hizmet kolunda departmanlar ve bu departmanlarda uzman çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.
Arayüz kodlama ve tasarım departmanımız, arayüz tasarımı, web tasarımı, mobil tasarımlar ve aplikasyonlar, mobil cihazlara uyumlu web siteleri, banner ve mailing tasarımları gibi dijital tasarımlar üretmektedir. Arayüz kodlama işlerimiz HTML5 valid olarak yapılmaktadır.
Yazılım departmanımız, e-ticaret uygulamaları (b2b ve b2c), intranet ve extranet uygulamaları, şirket içi yazılımlar, web projeleri gibi her türlü web üzerinde çalışan yazılımları üretmektedir.

Yapım İşi Tamam, Ya Sonra?

Arama motoru pazarlama departmanımız ise, yapım işi bitmiş internet sitelerinin arama motorlarındaki başarısını arttırmak için, Adwords ve SEO konularında destek vermektedir.
Sosyal medya departmanımız, yapım işi bitmiş internet sitelerinin sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırmak ve sosyal medya iletişimini planlayıp yönetmektedir.

Uzun Lafın Kısası...

Siz de dijital de etki bırakacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, amca dayı yeğenle bu iş olmayacak diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını anladıysanız, sizle tanışmaya bekliyoruz..

Web Tasarım

Web tasarım söz konusu olduğunda her zaman, Doğru zamandır.

Web Yazılım

Kullanıcı dostu tasarımlar ile satışlarınızı arttırın.

Kurumsal Web Yazılım

Firmanıza özel kurumsal web tasarım hizmeti ile firmanız sanal pazarda yeri alabilir.

Hosting Hizmeti

100 ₺ den başlayan fiyatlarla hostinginiz olabilir.

145

YAZILAN SCRİPTLER

100 %

DESTEK

100 %

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

125

TESLİMATLAR

Son Müşteri Yorumları


Kumantaş Yapı'nın bir projesi olan "Seven Life Pendik'e" ait website tasarımımızı "GOPMEDYA" adı altında "MARKA YAZILIM" hizmetlerinden tedarik etmişizdir. Kaliteli iş zamanında teslim etmesinden dolayı tavsiye edilir.

Seven Life Pendik Kumantaş Yapı & İnşaat

2015 yılında kendileri ile anlaştık ve halen "MARKA YAZILIM'ın" hazırlamış olduğu altyapıyı "KUTLU MAKİNE" adı altında kullanmaya devam ediyoruz. Kaliteli iş zamanında teslim etmesinden dolayı tavsiye edilir. Teşekkürler Marka Yazılım

Mustafa Özer Kutlu Makine

Marka Yazılım'dan website ve teknik hizmet satın aldık. Gerçekten işlerinde başarılı ekibi ile web site tasarımımızı yaparak oluşabilecek sorunlarında üstesinden gelerek teknik destek sağlamaktadırlar. "TURBO TÜRKİYE" olarak tavsiye ederiz.

Turbo Türkiye Turbo Türkiye.
Marka Yazılımı Nasıl Buldunuz    Lİnk Verilecek Yer »